Home

Gyakorlat Alaposan Tanuló vuelta trikók fagy pakisztáni Behatolás

Ír sprinteré a Vuelta második szakasza, holland versenyzőre került a piros  trikó
Ír sprinteré a Vuelta második szakasza, holland versenyzőre került a piros trikó

Vuelta: remek helyzetben a Jumbo-Visma csapata – BringaSport

Vuelta: Ganna nyerte az időfutamot, Kuss megőrizte a pirosat – vide

Immáron hivatalos, Valter Attila is ott lesz a Vueltán! – BringaSport

Felborult az összetett a Vueltán: Van Vleutené a piros trikó, de a  szakaszról centikkel lemaradt - Kerékpár videó - Eurosport
Felborult az összetett a Vueltán: Van Vleutené a piros trikó, de a szakaszról centikkel lemaradt - Kerékpár videó - Eurosport

Sepp Kuss a 2023-as Vuelta győztese, Jumbo történelmi siker, Valter Attila  22. | BRINGAZAS.HU
Sepp Kuss a 2023-as Vuelta győztese, Jumbo történelmi siker, Valter Attila 22. | BRINGAZAS.HU

Vuelta: a Jumbo-Visma nyerte meg a nyitó csapatidőfutamot - NSO

Vuelta: Primoz Roglic visszavette a piros trikót - NSO

Vuelta a Espana: Valter Attila a társaiért dolgozott

Vuelta: Carthy nyert az Anglirun, Carapaz visszavette a piros trikó

Valter Attila árnyalta a képet a Tour és a Vuelta kapcsán is

„Szar volt, nem láttunk semmit, ez életveszélyes” – kiakadt a Vuelta  címvédője a viharos szakasz után - Telex
„Szar volt, nem láttunk semmit, ez életveszélyes” – kiakadt a Vuelta címvédője a viharos szakasz után - Telex

Vuelta: célba érkezés után bukott a győztes, gazdát cserélt a piros trikó |  M4 Sport
Vuelta: célba érkezés után bukott a győztes, gazdát cserélt a piros trikó | M4 Sport

Valter Attiláék lehúzták a piros trikót a Vuelta éllovasáról + videó

Szabadulás a Tour de France árnyékából – A Vuelta és a piros trikó rövid  története - Eurosport
Szabadulás a Tour de France árnyékából – A Vuelta és a piros trikó rövid története - Eurosport

Vuelta: Roglic az időfutam megnyerésével visszavette a piros trikót

Vuelta a Espana - Valter Attila: célom, hogy a világ egyik legjobb segítője  legyek
Vuelta a Espana - Valter Attila: célom, hogy a világ egyik legjobb segítője legyek

Minden a 2017-es Vuelta a Espanáról

Vuelta 2013: a spanyol kerékpáros körverseny megkülönböztetett trikói és a  pénzdíjak | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Vuelta 2013: a spanyol kerékpáros körverseny megkülönböztetett trikói és a pénzdíjak | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

A Vuelta a España Škoda zöld trikó rövid története

Vuelta 2018 előzetes - Le Bidon

Valter Attila az idei Giro és Tour győzteseinek csapatában vág neki a  spanyol körversenynek | 168.hu
Valter Attila az idei Giro és Tour győzteseinek csapatában vág neki a spanyol körversenynek | 168.hu

Dainese nyerte a Vuelta 19. szakaszát, Kuss őrzi a piros trikót |  BRINGAZAS.HU
Dainese nyerte a Vuelta 19. szakaszát, Kuss őrzi a piros trikót | BRINGAZAS.HU

Valter Attiláék tizenegyedikek, fél másodperc döntött a Vuelta nyitányán

Primoz Roglic nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyt |  BRINGAZAS.HU
Primoz Roglic nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyt | BRINGAZAS.HU

Nem volt kérdés a Jumbónál, hogy kié lesz a piros trikó - Eurosport

Valter Attila nagyot dolgozott kapitányaiért, a Vueltán gazdát cserélt a  piros trikó | Városi Kurír
Valter Attila nagyot dolgozott kapitányaiért, a Vueltán gazdát cserélt a piros trikó | Városi Kurír

Bukás után győzelem - Roglic nyerte a Vuelta 11. szakaszát | Kerékpár  magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Bukás után győzelem - Roglic nyerte a Vuelta 11. szakaszát | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek